Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Rogaland

Rogaland fylkeskommune

Postadresse: P.b. 130, 4001 Stavanger

Besøksadresse: Arkitekt Eckhoffs gate 1, 4001 Stavanger

Telefon: 5151 6864, 5151 6879, 5151 6600

E-post:elin.hetland@rogfk.no, anne.kristin.hoiland@rogfk.no

Kontaktperson:Elin Hetland
Anne Kristin Høiland

Antall hendelser: 821

Velg dato / Periode
Oktober
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
40
28
29
30
1
2
3
4
41
5
6
7
8
9
10
11
42
12
13
14
15
16
17
18
43
19
20
21
22
23
24
25
44
26
27
28
29
30
31
1
Mandag 26. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Mandag 26. oktober. 2020
  • Bergeland videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Mandag 26. oktober. 2020
  • Harestad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Harestad skole22 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:00 - 13:15
    Harestad skole22 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 26. oktober. 2020
  • Sandeid skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Sandeid skule33 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Buggeland113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Buggeland113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • To My ChildrenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 26. oktober. 2020
  • Nærbø ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 26. oktober. 2020
  • Vågen skule
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:45
    Vågen skule37 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 27. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Tirsdag 27. oktober. 2020
  • Bergeland videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Tirsdag 27. oktober. 2020
  • Harestad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Harestad skole22 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:00 - 13:15
    Harestad skole22 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 27. oktober. 2020
  • Ølen skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Ølen skule36 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Ølen skule36 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Hommersåk skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Hommersåk skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • To My ChildrenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 27. oktober. 2020
  • Nærbø ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 28. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 28. oktober. 2020
  • Skjold skule
Tidspunkt og deltakere
  • 08:40 - 09:25
    Skjold skule26 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:20 - 11:05
    Skjold skule26 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:35
    Skjold skule26 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Onsdag 28. oktober. 2020
  • Jåttå videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Onsdag 28. oktober. 2020
  • Harestad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Harestad skole22 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:00 - 13:15
    Harestad skole22 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Iglemyr skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • To My ChildrenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 28. oktober. 2020
  • Nærbø ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 28. oktober. 2020
  • Breidablikk læringssenter
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 29. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 29. oktober. 2020
  • Vikedal skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Vikedal skule33 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Torsdag 29. oktober. 2020
  • Jåttå videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 29. oktober. 2020
  • Gard skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • To My ChildrenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 29. oktober. 2020
  • Frøyland ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Iglemyr skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 29. oktober. 2020
  • Imsland skule
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Imsland skule7 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 30. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:50
    Tryggheim Forus24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:00 - 10:50
    Tryggheim Forus24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Fredag 30. oktober. 2020
  • Jåttå videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 30. oktober. 2020
  • Gard skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 30. oktober. 2020
  • Vats skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Vats skule20 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Vats skule20 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • To My ChildrenVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 30. oktober. 2020
  • Nærbø ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Utsira skole24 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Alle på Utsira som ønsker å delta på konserten er velkomne!

Mandag 2. november. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Mandag 2. november. 2020
  • Randaberg videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Mandag 2. november. 2020
  • Håland skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Håland skole20 deltakere: 1. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Håland skole20 deltakere: 2. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 2. november. 2020
  • Gard skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Mandag 2. november. 2020
  • Skjold skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20 - 11:05
    Skjold skule68 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 11:50 - 12:35
    Skjold skule68 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Konsert med TØFLMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 2. november. 2020
  • Danielsen Ungdomsskole Haugesund
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. november. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 3. november. 2020
  • Gard skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:30
    Sandnes Videregående skole60 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Vg3
    Skolen kan ikke ha flere enn 60 elever om gangen. Øker til to formidlinger.

  • 10:00 - 11:00
    Sandnes Videregående skole60 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Vg3
    Skolen kan ikke ha flere enn 60 elever om gangen. Øker til to formidlinger.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Tirsdag 3. november. 2020
  • Randaberg videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Tirsdag 3. november. 2020
  • Håland skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Håland skole20 deltakere: 3. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Håland skole20 deltakere: 4. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Tirsdag 3. november. 2020
  • Tysværvåg barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Hauge skole153 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. november. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Konsert med TØFLMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 4. november. 2020
  • Steinerskolen i Haugesund
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Onsdag 4. november. 2020
  • Røyneberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Røyneberg skole24 deltakere: 1. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Røyneberg skole24 deltakere: 1. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Onsdag 4. november. 2020
  • Frakkagjerd ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. november. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Torsdag 5. november. 2020
  • Godalen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Torsdag 5. november. 2020
  • Røyneberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Røyneberg skole24 deltakere: 2. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Røyneberg skole24 deltakere: 2. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Torsdag 5. november. 2020
  • Frakkagjerd ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. november. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Fredag 6. november. 2020
  • Godalen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Fredag 6. november. 2020
  • Røyneberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Røyneberg skole16 deltakere: 3. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Røyneberg skole16 deltakere: 3. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Fredag 6. november. 2020
  • Frakkagjerd ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. november. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Mandag 9. november. 2020
  • Tu skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Tu skule 42 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Iglemyr skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Mandag 9. november. 2020
  • Engelsvoll skule
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Engelsvoll skule26 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:50 - 12:30
    Skjold skule137 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Tirsdag 10. november. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Tirsdag 10. november. 2020
  • Sande skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Sande skole22 deltakere: 1. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Sande skole22 deltakere: 1. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Tirsdag 10. november. 2020
  • Horpestad skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Horpestad skule19 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Iglemyr skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Iglemyr skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Konsert med TØFLMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 10. november. 2020
  • Sauda ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Tirsdag 10. november. 2020
  • Engelsvoll skule
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Engelsvoll skule26 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. 60 min

Onsdag 11. november. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Onsdag 11. november. 2020
  • Bryne videregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Onsdag 11. november. 2020
  • Sande skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Sande skole22 deltakere: 2. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Sande skole22 deltakere: 2. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Onsdag 11. november. 2020
  • Engelsvoll skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Engelsvoll skule91 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Iglemyr skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Vikedal skule81 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Onsdag 11. november. 2020
  • Horpestad skule
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Horpestad skule19 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. 60 min

Torsdag 12. november. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Torsdag 12. november. 2020
  • Bryne videregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Torsdag 12. november. 2020
  • Sande skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Sande skole22 deltakere: 3. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Sande skole22 deltakere: 3. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Torsdag 12. november. 2020
  • Engelsvoll skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Engelsvoll skule91 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Bokbad for heile mellomtrinnet. Elevane som skal halda bokbad møter ein god time i forkant.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Strand videregående skole90 deltakere: VG1, VG2, VG3

    VG2 stud.spes og VG2 idrettsfag
    ​​​​​​​Har byttet fra fredag til torsdag.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Ølen skule93 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:15
    Malmheim skule104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene går på gamle Figgjo skole dette skoleåret. Avtale om egnet spillelokale må gjøres!

Fredag 13. november. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Fredag 13. november. 2020
  • Bryne videregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:25 - 12:25

    Drama VG1-15, 2DDA-30
    ​​​​​​​3DDA-30 + 3 klasser VG2-75
    ​​​​​​​Ikke uke 5,6,7,8
    Helst mandag, onsdag eller torsdag kl.12.10-13.30.

  • 12:50 - 13:50
    Skeisvang Videregående skole75 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Drama VG1-15, 2DDA-30
    ​​​​​​​3DDA-30 + 3 klasser VG2-75
    ​​​​​​​Ikke uke 5,6,7,8
    Helst mandag, onsdag eller torsdag kl.12.10-13.30.

Produksjonsinformasjon
  • Konsert med TØFLMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 13. november. 2020
  • Tysværvåg barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Mandag 16. november. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Mandag 16. november. 2020
  • Bryne videregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spør en forfatterLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 16. november. 2020
  • Grødem skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Grødem skole28 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:45
    Grødem skole28 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Mandag 16. november. 2020
  • Orstad skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Orstad skule40 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Orstad skule40 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Konsert med TØFLMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 16. november. 2020
  • Frakkagjerd ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 17. november. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Tirsdag 17. november. 2020
  • Bryne videregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spør en forfatterLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 17. november. 2020
  • Grødem skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Grødem skole28 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:45
    Grødem skole28 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Tirsdag 17. november. 2020
  • Klepp ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Konsert med TØFLMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 17. november. 2020
  • Hjelmeland skule
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 18. november. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Onsdag 18. november. 2020
  • Bryne videregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spør en forfatterLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 18. november. 2020
  • Grødem skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Grødem skole28 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:45
    Grødem skole28 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Onsdag 18. november. 2020
  • Klepp ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 19. november. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Torsdag 19. november. 2020
  • Bryne videregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Goa skole31 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:45
    Goa skole31 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Goa skole31 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Torsdag 19. november. 2020
  • Klepp ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Konsert med TØFLMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 19. november. 2020
  • Jørpeland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 20. november. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Fredag 20. november. 2020
  • Bryne videregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spør en forfatterLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 20. november. 2020
  • Harestad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 23. november. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Mandag 23. november. 2020
  • Bryne videregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spør en forfatterLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 23. november. 2020
  • Harestad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Mandag 23. november. 2020
  • Bore ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Ganddal skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 24. november. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Tirsdag 24. november. 2020
  • Bryne videregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spør en forfatterLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 24. november. 2020
  • Harestad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Tirsdag 24. november. 2020
  • Sande skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Sande skole17 deltakere: 4. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Tirsdag 24. november. 2020
  • Orre skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Orre skule27 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. 60 min

Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Tirsdag 24. november. 2020
  • Bore ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Ganddal skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Tirsdag 24. november. 2020
  • Skadberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Skadberg skole24 deltakere: 1. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Tirsdag 24. november. 2020
  • Orstad skule
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Orstad skule38 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. 60 min

Onsdag 25. november. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Onsdag 25. november. 2020
  • Bryne videregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spør en forfatterLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 25. november. 2020
  • Dysjaland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Onsdag 25. november. 2020
  • Skadberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Skadberg skole24 deltakere: 1. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Skadberg skole24 deltakere: 1. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Onsdag 25. november. 2020
  • Horpestad skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Horpestad skule19 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Ganddal skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Onsdag 25. november. 2020
  • Tu skule
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Tu skule 42 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. 60 min

Torsdag 26. november. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Torsdag 26. november. 2020
  • Bryne videregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Sola skole30 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:45
    Sola skole30 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Torsdag 26. november. 2020
  • Skadberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Skadberg skole24 deltakere: 2. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Skadberg skole24 deltakere: 2. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Torsdag 26. november. 2020
  • Orre skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Orre skule27 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Ganddal skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Ganddal skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Torsdag 26. november. 2020
  • Orstad skule
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Orstad skule38 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. 60 min

Fredag 27. november. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Fredag 27. november. 2020
  • Bryne videregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Haga skole35 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:45
    Haga skole35 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Fredag 27. november. 2020
  • Skadberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Skadberg skole24 deltakere: 2. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Skadberg skole26 deltakere: 3. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Fredag 27. november. 2020
  • Horpestad skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Horpestad skule51 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Bokbad for heile mellomtrinnet. Elevane som skal halda bokbad møter ein god time i forkant.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Fredag 27. november. 2020
  • Kleppe skule
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45
    Kleppe skule105 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Bokbad for heile mellomtrinnet. Elevane som skal halda bokbad møter ein god time i forkant.

Mandag 30. november. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Mandag 30. november. 2020
  • Dalane videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Haga skole35 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:45
    Haga skole35 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Mandag 30. november. 2020
  • Skadberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Skadberg skole26 deltakere: 3. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Skadberg skole26 deltakere: 3. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 1. desember. 2020
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Tirsdag 1. desember. 2020
  • Orre skule
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45
    Orre skule27 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. 60 min


Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Tirsdag 1. desember. 2020
  • Dalane videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spør en forfatterLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 1. desember. 2020
  • Røyneberg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Tirsdag 1. desember. 2020
  • Skadberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Skadberg skole26 deltakere: 4. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Skadberg skole26 deltakere: 4. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 1. desember. 2020
  • Hauge skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Tirsdag 1. desember. 2020
  • Tu skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20
    Tu skule 42 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. 60 min


Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Tirsdag 1. desember. 2020
  • Orstad skule
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Orstad skule38 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. 60 min


Onsdag 2. desember. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Onsdag 2. desember. 2020
  • Vågen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spør en forfatterLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 2. desember. 2020
  • Røyneberg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Onsdag 2. desember. 2020
  • Skadberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Skadberg skole26 deltakere: 4. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 2. desember. 2020
  • Hauge skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Onsdag 2. desember. 2020
  • Tu skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Tu skule 119 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Bokbad for heile mellomtrinnet. Elevane som skal halda bokbad møter ein god time i forkant.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 3. desember. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Torsdag 3. desember. 2020
  • Strand videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spør en forfatterLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 3. desember. 2020
  • Storevarden skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Torsdag 3. desember. 2020
  • Sola skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Sola skole24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Sola skole31 deltakere: 3. trinn, 4. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 3. desember. 2020
  • Hauge skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Torsdag 3. desember. 2020
  • Orre skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Orre skule65 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Bokbad for heile mellomtrinnet. Elevane som skal halda bokbad møter ein god time i forkant.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 4. desember. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Spør en forfatterLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 4. desember. 2020
  • Storevarden skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Storevarden skole34 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolen ønsker å bytte dag. 4/12 har de planlagt et annet arrangement.

  • 10:00 - 10:45
    Storevarden skole34 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolen ønsker å bytte dag. 4/12 har de planlagt et annet arrangement.

Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Fredag 4. desember. 2020
  • Orstad skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Orstad skule98 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Bokbad for heile mellomtrinnet. Elevane som skal halda bokbad møter ein god time i forkant.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 7. desember. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Kyrkjevollen skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Kyrkjevollen skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 8. desember. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Kyrkjevollen skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Kyrkjevollen skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 9. desember. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Lura skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Lura skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 10. desember. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Lura skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 11. desember. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Tu skule 40 deltakere: 2. trinn

    Ny dato ok.

  • 10:00 - 10:45
    Tu skule 42 deltakere: 3. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Tu skule 35 deltakere: 4. trinn
Mandag 14. desember. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Orre skule167 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Ny dato ikke bekreftet av skolen

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:45
    Horpestad skule109 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Ny dato ok.

Tirsdag 15. desember. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Solås skole145 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Ny dato ok.

  • 10:00 - 10:45
    Solås skole145 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15 - 12:00
    Solås skole145 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 16. desember. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Dirdal skole95 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Ny dato ok

Torsdag 17. desember. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:00
    Ålgård skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Ny dato ok.

  • 10:15 - 11:00
    Ålgård skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Ålgård skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Våren 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Tananger ungdomsskole16 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    E-post fra skolen: "vi forventer 260-og-et-eller-annet elever neste skoleår, så fint om vi kan få en "slot" til."
    Muligens blir fredag 12. februar ledig (trenger Dysjaland denne dagen?)
    ​​​​​​​


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Bore skule105 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
    Bore ungdomsskule77 deltakere: 7. trinn

    Skolen ønsker å utsette til våren, dato for tett opp mot juleferien.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Bore skule181 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn

    Skolen ønsker å utsette til våren, dato for tett opp mot juleferien.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Bore skule181 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn

    Skolen ønsker å utsette til våren, dato for tett opp mot juleferien.

Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Våren 2021
  • Skåredalen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Våren 2021
  • Håvåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Våren 2021
  • Hauge skole
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Hauge skole57 deltakere: 10. trinn

    Datoar kjem snart. 

Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Våren 2021
  • Haraldsvang skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Våren 2021
  • Øygard ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Våren 2021
  • Vatneli skole
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Vatneli skole35 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Datoar kjem snart. 

Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Våren 2021
  • Tryggheim Forus
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Tryggheim Forus71 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Datoar kjem snart. 

Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Våren 2021
  • Skeiene ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Våren 2021
  • Sandnes friskole
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Sandnes friskole43 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Datoar kjem snart. 

Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Våren 2021
  • Riska ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Våren 2021
  • Lurahammaren ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Våren 2021
  • Lundehaugen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Våren 2021
  • Høyland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Våren 2021
  • Høle barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Våren 2021
  • Giske ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Våren 2021
  • Forsand skule
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Forsand skule35 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Datoar kjem snart. 

Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Våren 2021
  • Figgjo barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Våren 2021
  • Altona skole og resurssenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Åkrehamn vidaregåande skole175 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Datoer er ennå ikke fastsatt, men vil være tilgjengelig i september. Vi vil da sende e-post med info om dato direkte til skolene.
    ​​​​​​​DKS organiserer transport tur-retur spillested.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Åkrehamn vidaregåande skole175 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Datoer er ennå ikke fastsatt, men vil være tilgjengelig i september. Vi vil da sende e-post med info om dato direkte til skolene.
    ​​​​​​​DKS organiserer transport tur-retur spillested.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Skeisvang Videregående skole175 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Datoer er ennå ikke fastsatt, men vil være tilgjengelig i september. Vi vil da sende e-post med info om dato direkte til skolene.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Skeisvang Videregående skole175 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Datoer er ennå ikke fastsatt, men vil være tilgjengelig i september. Vi vil da sende e-post med info om dato direkte til skolene.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Jåttå videregående skole365 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Datoer er ennå ikke fastsatt, men vil være tilgjengelig i september. Vi vil da sende e-post med info om dato direkte til skolene.
    ​​​​​​​DKS organiserer transport tur-retur spillested.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Vågen videregående skole330 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Datoer er ennå ikke fastsatt, men vil være tilgjengelig i september. Vi vil da sende e-post med info om dato direkte til skolene.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Vikedal skule39 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dato og nærare detaljar kjem til hausten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Ølen skule43 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dato og nærare detaljar kjem til hausten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Ølen skule43 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dato og nærare detaljar kjem til hausten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Vågen skule57 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dato og nærare detaljar kjem til hausten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Vats skule31 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dato og nærare detaljar kjem til hausten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Vats skule31 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dato og nærare detaljar kjem til hausten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Skjold skule49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dato og nærare detaljar kjem til hausten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Skjold skule49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dato og nærare detaljar kjem til hausten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Sandeid skule34 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dato og nærare detaljar kjem til hausten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Sandeid skule34 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dato og nærare detaljar kjem til hausten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Imsland skule14 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dato og nærare detaljar kjem til hausten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Vik skule15 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dato og nærare detaljar kjem til hausten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Bjoa skule11 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dato og nærare detaljar kjem til hausten

Produksjonsinformasjon
  • BronsealderenKulturarv
  • Våren 2021
  • Tysværvåg barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BronsealderenKulturarv
  • Våren 2021
  • Tysværvåg barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Straumen skule54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dato og nærare detaljar kjem til hausten

Produksjonsinformasjon
  • BronsealderenKulturarv
  • Våren 2021
  • Nedstrand barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Grinde skule60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dato og nærare detaljar kjem til hausten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Grinde skule60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dato og nærare detaljar kjem til hausten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Førre skole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dato og nærare detaljar kjem til hausten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Førre skole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dato og nærare detaljar kjem til hausten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Førre skole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dato og nærare detaljar kjem til hausten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Førland skule35 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dato og nærare detaljar kjem til hausten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Frakkagjerd barneskole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dato og nærare detaljar kjem til hausten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Frakkagjerd barneskole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dato og nærare detaljar kjem til hausten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Frakkagjerd barneskole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dato og nærare detaljar kjem til hausten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Bokn skule25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dato og nærare detaljar kjem til hausten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Sokndal skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Spilleperiode er uke 15, 12. - 16. april. Skolene vil få endelig dato snart.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Sokndal skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Spilleperiode er uke 15, 12. - 16. april. Skolene vil få endelig dato snart.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Nygård barneskole69 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Spilleperiode er uke 15, 12. - 16. april. Skolene vil få endelig dato snart.
    ​​​​​​​DKS Rogaland organiserer transport tur-retur spillested.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Kiellands Minde skole29 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Nygård barneskole69 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Spilleperiode er uke 15, 12. - 16. april. Skolene vil få endelig dato snart.
    ​​​​​​​DKS Rogaland organiserer transport tur-retur spillested.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Rundevoll skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Spilleperiode er uke 15, 12. - 16. april. Skolene vil få endelig dato snart.
    ​​​​​​​DKS Rogaland organiserer transport tur-retur spillested.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Husabø skole158 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Spilleperiode er uke 15, 12. - 16. april. Skolene vil få endelig dato snart.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Helleland skole18 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Heskestad skule22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Vikeså skule93 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Spilleperiode er uke 15, 12. - 16. april. Skolene vil få endelig dato snart.
    ​​​​​​​DKS Rogaland organiserer transport tur-retur spillested.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Grøne Bråden skole139 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Spilleperiode er uke 15, 12. - 16. april. Skolene vil få endelig dato snart.
    ​​​​​​​DKS Rogaland organiserer transport tur-retur spillested.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Eigerøy skole161 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Spilleperiode er uke 15, 12. - 16. april. Skolene vil få endelig dato snart.
    ​​​​​​​DKS Rogaland organiserer transport tur-retur spillested.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Bjerkreim skule60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Hellvik skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Spilleperiode er uke 15, 12. - 16. april. Skolene vil få endelig dato snart.
    ​​​​​​​DKS Rogaland organiserer transport tur-retur spillested.

Mandag 4. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Mandag 4. januar. 2021
  • Randaberg videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
  • MELTINGMusikk, Scenekunst
  • Tirsdag 5. januar. 2021
  • Vågen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 5. januar. 2021
  • Goa skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Goa skole119 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Goa skole119 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Tirsdag 5. januar. 2021
  • Stavanger katedralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Maudland skole85 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 6. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 6. januar. 2021
  • Grødem skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Grødem skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Grødem skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Grødem skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Onsdag 6. januar. 2021
  • Randaberg videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Maudland skole85 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Maudland skole85 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • MELTINGMusikk, Scenekunst
  • Onsdag 6. januar. 2021
  • Vågen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Torsdag 7. januar. 2021
  • St. Svithun videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 7. januar. 2021
  • Kvitsøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Gard skole29 deltakere: 1. trinn
  • 10:30
    Gard skole29 deltakere: 1. trinn
  • 12:15
    Gard skole139 deltakere: 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Porsholen skole105 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Porsholen skole105 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • MELTINGMusikk, Scenekunst
  • Torsdag 7. januar. 2021
  • Vågen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    St.Olav videregående skole150 deltakere: VG1

    10 klassar frå St. Olav totalt. Den kulturelle skulesekken Rogaland organiserer og dekker busstransport.

  • 13:00 - 14:00
    St.Olav videregående skole150 deltakere: VG1

    10 klassar frå St. Olav totalt. Den kulturelle skulesekken Rogaland organiserer og dekker busstransport.

Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Torsdag 7. januar. 2021
  • Strand videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 8. januar. 2021
  • Harestad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Harestad skole156 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Konserter i Varen kulturhus. Kan muligens ha to konserter hvis koronaregler tillater det.

  • 10:00 - 10:40
    Harestad skole156 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Konserter i Varen kulturhus. Kan muligens ha to konserter hvis koronaregler tillater det.

  • 11:30 - 12:10
    Harestad skole156 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Konserter i Varen kulturhus. Kan muligens ha to konserter hvis koronaregler tillater det.

Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Fredag 8. januar. 2021
  • Gand videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Gard skole29 deltakere: 2. trinn
  • 10:30
    Gard skole29 deltakere: 2. trinn
  • 12:15
    Gard skole139 deltakere: 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Porsholen skole105 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • MELTINGMusikk, Scenekunst
  • Fredag 8. januar. 2021
  • Vågen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Hetland videregående skole180 deltakere: Vg1 ST

    Den kulturelle skulesekken Rogaland organiserer og dekker busstransport.

  • 13:00 - 14:00
    Bergeland videregående skoleVg2 HSS (helseservice)
    Jåttå videregående skole302 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Jåtta vg2 Samfunnsfag, DKS Rogaland organiserer og dekker busstransport.
    ​​​​​​​Bergeland sine 60 elever kommer ikke da MELTING kolliderer med Rogadans (samme elevene). St Svithun vgs har planleggingsdag fredag 15. januar, og elevane kan ikkje komma på framsyning denne dagen.

Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Fredag 8. januar. 2021
  • Vågen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Mandag 11. januar. 2021
  • Dalane videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Mandag 11. januar. 2021
  • Storevarden skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Storevarden skole30 deltakere: 1. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Storevarden skole30 deltakere: 1. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

Produksjonsinformasjon
  • UbåtScenekunst
  • Varighet:
  • Mandag 11. januar. 2021
  • Bore skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:45
    Bore skule51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Søndag 10. januar opprigg på Bore skule.

  • 11:30 - 12:45
    Bore skule51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 11. januar. 2021
  • Dysjaland skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Dysjaland skule91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:10 - 11:50
    Dysjaland skule91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 11. januar. 2021
  • Tysværvåg barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 14:05
    Bryne videregåande skule120 deltakere: Vg1 HO

    Skulen kan byta om kva klasse som skal sjå kva framsyning så lenge publikumstalet er under 150 på kvar framsyning.

Tirsdag 12. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Tirsdag 12. januar. 2021
  • Dalane videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 12. januar. 2021
  • Vik skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Vik skule23 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Tirsdag 12. januar. 2021
  • Storevarden skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UbåtScenekunst
  • Varighet:
  • Tirsdag 12. januar. 2021
  • Bore skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:15
    Orstad skule62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:45
    Orstad skule62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 12. januar. 2021
  • Haga skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Haga skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Haga skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Haga skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:05
    Bryne videregåande skule120 deltakere: Vg1 ST

    Skulen kan byta om kva klasse som skal sjå kva framsyning så lenge publikumstalet er under 150 på kvar framsyning.

  • 13:00 - 14:05
    Bryne videregåande skule60 deltakere: Vg1 ST
    Bryne videregåande skule75 deltakere: Vg2 HF, Vg2 HO

    Skulen kan byta om kva klasse som skal sjå kva framsyning så lenge publikumstalet er under 150 på kvar framsyning.

Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 12. januar. 2021
  • Bjoa skule
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Bjoa skule18 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Tirsdag 12. januar. 2021
  • Bryne videregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 13. januar. 2021
  • Straumen skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 13. januar. 2021
  • Lillesund skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UbåtScenekunst
  • Varighet:
  • Onsdag 13. januar. 2021
  • Bore skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:45
    Bore skule51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:45
    Bore skule51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 13. januar. 2021
  • Sande skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Sande skole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Sande skole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Sande skole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Onsdag 13. januar. 2021
  • Sola videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BARE EN VÅT MUNNScenekunst
  • Varighet: 65 min
  • Onsdag 13. januar. 2021
  • Festiviteten - Haugesund konserthus
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 14. januar. 2021
  • Grinde skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Grinde skule30 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:15
    Grinde skule30 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Grinde skule30 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Torsdag 14. januar. 2021
  • Storevarden skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Storevarden skole25 deltakere: 4. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Storevarden skole25 deltakere: 4. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 14. januar. 2021
  • Lillesund skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BARE EN VÅT MUNNScenekunst
  • Varighet: 65 min
  • Torsdag 14. januar. 2021
  • Festiviteten - Haugesund konserthus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UbåtScenekunst
  • Varighet:
  • Torsdag 14. januar. 2021
  • Bore skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:45
    Bore skule51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:45
    Bore skule51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 14. januar. 2021
  • Grannes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Grannes skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Grannes skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Torsdag 14. januar. 2021
  • Sola videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 15. januar. 2021
  • Røyneberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Røyneberg skole158 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:40
    Røyneberg skole158 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 15. januar. 2021
  • Nedstrand barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Fredag 15. januar. 2021
  • Goa skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Goa skole18 deltakere: 1. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Goa skole18 deltakere: 1. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 15. januar. 2021
  • Lillesund skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Fredag 15. januar. 2021
  • Bergeland videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BARE EN VÅT MUNNScenekunst
  • Varighet: 65 min
  • Fredag 15. januar. 2021
  • Vågen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 18. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
  • MELTINGMusikk, Scenekunst
  • Mandag 18. januar. 2021
  • Festiviteten - Haugesund konserthus
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Riggedag

Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Mandag 18. januar. 2021
  • Goa skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Goa skole18 deltakere: 2. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Goa skole18 deltakere: 2. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 18. januar. 2021
  • Lillesund skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UbåtScenekunst
  • Varighet:
  • Mandag 18. januar. 2021
  • Kleppe skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:45
    Kleppe skule56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Søndag 17. januar opprigg Klepp Rådhus.
    Spillested Klepp Rådhus.

  • 11:30 - 12:45
    Kleppe skule56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Spillested Klepp Rådhus.

Produksjonsinformasjon
  • Dei reisandeKulturarv
  • Mandag 18. januar. 2021
  • Jørpeland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Mandag 18. januar. 2021
  • Haraldsvang skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Sandved skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Sandved skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BARE EN VÅT MUNNScenekunst
  • Varighet: 65 min
  • Mandag 18. januar. 2021
  • Vågen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MISS TATIMusikk
  • Mandag 18. januar. 2021
  • Staalehuset, Tønneloftet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • En spurv og en divaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutt
  • Mandag 18. januar. 2021
  • Giske ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 18. januar. 2021
  • Førland skule
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 19. januar. 2021
  • Lillesund skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Dei reisandeKulturarv
  • Tirsdag 19. januar. 2021
  • Jørpeland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Jørpeland ungdomsskole70 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne verkstaden er for det klassetrinnet som jobbar med kompetansemålet i samfunnsfag om å "gjere greie for fornorsking av samane og dei nasjonale minoritetane og uretten dei har vore utsette for, og reflektere over kva konsekvensar det har hatt og har på individ- og samfunnsnivå." Skulen vel ut det klassetrinnet som jobbar med dette kompetansemålet.

  • 11:30 - 13:30
    Jørpeland ungdomsskole70 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne verkstaden er for det klassetrinnet som jobbar med kompetansemålet i samfunnsfag om å "gjere greie for fornorsking av samane og dei nasjonale minoritetane og uretten dei har vore utsette for, og reflektere over kva konsekvensar det har hatt og har på individ- og samfunnsnivå." Skulen vel ut det klassetrinnet som jobbar med dette kompetansemålet.

Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Tirsdag 19. januar. 2021
  • Goa skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Goa skole19 deltakere: 3. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Goa skole19 deltakere: 3. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UbåtScenekunst
  • Varighet:
  • Tirsdag 19. januar. 2021
  • Engelsvoll skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:45
    Engelsvoll skule49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Spillested Klepp Rådhus.
    ​​​​​​​DKS organiserer transport tur-retur spillested.

  • 11:30 - 12:45
    Engelsvoll skule49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Spillested Klepp Rådhus.
    ​​​​​​​DKS organiserer transport tur-retur spillested.

Produksjonsinformasjon
  • Dei reisandeKulturarv
  • Tirsdag 19. januar. 2021
  • Tau ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Tirsdag 19. januar. 2021
  • Haraldsvang skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Sandved skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
Produksjonsinformasjon
  • MELTINGMusikk, Scenekunst
  • Tirsdag 19. januar. 2021
  • Festiviteten - Haugesund konserthus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MISS TATIMusikk
  • Tirsdag 19. januar. 2021
  • Staalehuset, Tønneloftet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • En spurv og en divaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutt
  • Tirsdag 19. januar. 2021
  • Giske ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
  • Dei reisandeKulturarv
  • Onsdag 20. januar. 2021
  • Jørpeland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Jørpeland ungdomsskole70 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne verkstaden er for det klassetrinnet som jobbar med kompetansemålet i samfunnsfag om å "gjere greie for fornorsking av samane og dei nasjonale minoritetane og uretten dei har vore utsette for, og reflektere over kva konsekvensar det har hatt og har på individ- og samfunnsnivå." Skulen vel ut det klassetrinnet som jobbar med dette kompetansemålet.

  • 11:30 - 13:30
    Jørpeland ungdomsskole70 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne verkstaden er for det klassetrinnet som jobbar med kompetansemålet i samfunnsfag om å "gjere greie for fornorsking av samane og dei nasjonale minoritetane og uretten dei har vore utsette for, og reflektere over kva konsekvensar det har hatt og har på individ- og samfunnsnivå." Skulen vel ut det klassetrinnet som jobbar med dette kompetansemålet.

Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Onsdag 20. januar. 2021
  • Goa skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Goa skole19 deltakere: 4. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Goa skole19 deltakere: 4. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 20. januar. 2021
  • Lillesund skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UbåtScenekunst
  • Varighet:
  • Onsdag 20. januar. 2021
  • Kleppe skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:45
    Kleppe skule56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Spillested Klepp Rådhus.

  • 11:30 - 12:45
    Kleppe skule56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Spillested Klepp Rådhus.

Produksjonsinformasjon
  • Dei reisandeKulturarv
  • Onsdag 20. januar. 2021
  • Sauda ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Onsdag 20. januar. 2021
  • Haraldsvang skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Sandved skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Sandved skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
Produksjonsinformasjon
  • MISS TATIMusikk
  • Onsdag 20. januar. 2021
  • Vågen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Sola videregående skole250 deltakere: VG1, VG2, VG3


    DKS Rogaland organiserr busstransport tur-retur spelestad.

  • 12:00 - 12:35
    Bryne videregåande skule250 deltakere: VG1, VG2, VG3


    DKS Rogaland organiserer busstransport tur-retur spelestad.

Produksjonsinformasjon
  • En spurv og en divaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutt
  • Onsdag 20. januar. 2021
  • Høyland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MELTINGMusikk, Scenekunst
  • Onsdag 20. januar. 2021
  • Storstova/Bryne kino
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 21. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:50
    Sand skule138 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Dei reisandeKulturarv
  • Torsdag 21. januar. 2021
  • Tau ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Tau ungdomsskole49 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne verkstaden er for det klassetrinnet som jobbar med kompetansemålet i samfunnsfag om å "gjere greie for fornorsking av samane og dei nasjonale minoritetane og uretten dei har vore utsette for, og reflektere over kva konsekvensar det har hatt og har på individ- og samfunnsnivå." Skulen vel ut det klassetrinnet som jobbar med dette kompetansemålet.

  • 11:30 - 13:30
    Tau ungdomsskole49 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne verkstaden er for det klassetrinnet som jobbar med kompetansemålet i samfunnsfag om å "gjere greie for fornorsking av samane og dei nasjonale minoritetane og uretten dei har vore utsette for, og reflektere over kva konsekvensar det har hatt og har på individ- og samfunnsnivå." Skulen vel ut det klassetrinnet som jobbar med dette kompetansemålet.

Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Torsdag 21. januar. 2021
  • Grødem skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Grødem skole28 deltakere: 1. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Grødem skole28 deltakere: 1. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Torsdag 21. januar. 2021
  • Hauge skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:00
    Hauge skole48 deltakere: 8. trinn, 9. trinn
  • 10:40 - 11:25
    Hauge skole48 deltakere: 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UbåtScenekunst
  • Varighet:
  • Torsdag 21. januar. 2021
  • Orre skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:45
    Orre skule51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Spillested Klepp Rådhus.
    ​​​​​​​DKS organiserer transport tur-retur spillested.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Sandved skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
Produksjonsinformasjon
  • MELTINGMusikk, Scenekunst
  • Torsdag 21. januar. 2021
  • Storstova/Bryne kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MISS TATIMusikk
  • Torsdag 21. januar. 2021
  • Vågen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • En spurv og en divaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutt
  • Torsdag 21. januar. 2021
  • Lundehaugen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UbåtScenekunst
  • Varighet:
  • Torsdag 21. januar. 2021
  • Kleppe skule
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:45
    Kleppe skule56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Spillested Klepp Rådhus.

Produksjonsinformasjon
  • Dei reisandeKulturarv
  • Torsdag 21. januar. 2021
  • Nesflaten skule
Tidspunkt og deltakere
Fredag 22. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
  • Dei reisandeKulturarv
  • Fredag 22. januar. 2021
  • Tau ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Tau ungdomsskole49 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne verkstaden er for det klassetrinnet som jobbar med kompetansemålet i samfunnsfag om å "gjere greie for fornorsking av samane og dei nasjonale minoritetane og uretten dei har vore utsette for, og reflektere over kva konsekvensar det har hatt og har på individ- og samfunnsnivå." Skulen vel ut det klassetrinnet som jobbar med dette kompetansemålet.

  • 11:30 - 13:30
    Tau ungdomsskole49 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne verkstaden er for det klassetrinnet som jobbar med kompetansemålet i samfunnsfag om å "gjere greie for fornorsking av samane og dei nasjonale minoritetane og uretten dei har vore utsette for, og reflektere over kva konsekvensar det har hatt og har på individ- og samfunnsnivå." Skulen vel ut det klassetrinnet som jobbar med dette kompetansemålet.

Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Fredag 22. januar. 2021
  • Grødem skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Grødem skole28 deltakere: 2. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Grødem skole28 deltakere: 2. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UbåtScenekunst
  • Varighet:
  • Fredag 22. januar. 2021
  • Solås skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:45
    Solås skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Spillested Klepp Rådhus.
    ​​​​​​​DKS organiserer transport tur-retur spillested.

Produksjonsinformasjon
  • Dei reisandeKulturarv
  • Fredag 22. januar. 2021
  • Hjelmeland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • En spurv og en divaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutt
  • Fredag 22. januar. 2021
  • Lundehaugen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Fredag 22. januar. 2021
  • Håvåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MELTINGMusikk, Scenekunst
  • Fredag 22. januar. 2021
  • Storstova/Bryne kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UbåtScenekunst
  • Varighet:
  • Fredag 22. januar. 2021
  • Orre skule
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:45
    Orre skule51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Spillested Klepp Rådhus.
    ​​​​​​​DKS organiserer transport tur-retur spillested.

Mandag 25. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Dei reisandeKulturarv
  • Mandag 25. januar. 2021
  • KFskolen-Jørpeland
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    KFskolen-Jørpeland29 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne verkstaden er for det klassetrinnet som jobbar med kompetansemålet i samfunnsfag om å "gjere greie for fornorsking av samane og dei nasjonale minoritetane og uretten dei har vore utsette for, og reflektere over kva konsekvensar det har hatt og har på individ- og samfunnsnivå." Skulen vel ut det klassetrinnet som jobbar med dette kompetansemålet.

  • 11:30 - 13:30
    KFskolen-Jørpeland29 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne verkstaden er for det klassetrinnet som jobbar med kompetansemålet i samfunnsfag om å "gjere greie for fornorsking av samane og dei nasjonale minoritetane og uretten dei har vore utsette for, og reflektere over kva konsekvensar det har hatt og har på individ- og samfunnsnivå." Skulen vel ut det klassetrinnet som jobbar med dette kompetansemålet.

Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Mandag 25. januar. 2021
  • Dysjaland skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Dysjaland skule18 deltakere: 1. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Dysjaland skule23 deltakere: 3. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UbåtScenekunst
  • Varighet:
  • Mandag 25. januar. 2021
  • Veveriet
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:45
    Ålgård skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Søndag 24. januar opprigg på Veveriet.

  • 11:30 - 12:45
    Ålgård skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Mandag 25. januar. 2021
  • Håvåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • En spurv og en divaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutt
  • Mandag 25. januar. 2021
  • Riska ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Dei reisandeKulturarv
  • Tirsdag 26. januar. 2021
  • Sauda ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Sauda ungdomsskule45 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne verkstaden er for det klassetrinnet som jobbar med kompetansemålet i samfunnsfag om å "gjere greie for fornorsking av samane og dei nasjonale minoritetane og uretten dei har vore utsette for, og reflektere over kva konsekvensar det har hatt og har på individ- og samfunnsnivå." Skulen vel ut det klassetrinnet som jobbar med dette kompetansemålet.

  • 11:30 - 13:30
    Sauda ungdomsskule45 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne verkstaden er for det klassetrinnet som jobbar med kompetansemålet i samfunnsfag om å "gjere greie for fornorsking av samane og dei nasjonale minoritetane og uretten dei har vore utsette for, og reflektere over kva konsekvensar det har hatt og har på individ- og samfunnsnivå." Skulen vel ut det klassetrinnet som jobbar med dette kompetansemålet.

Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Tirsdag 26. januar. 2021
  • Dysjaland skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Dysjaland skule18 deltakere: 2. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Dysjaland skule30 deltakere: 4. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UbåtScenekunst
  • Varighet:
  • Tirsdag 26. januar. 2021
  • Veveriet
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:45
    Oltedal skole42 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    DKS organiserer transport tur-retur Veveriet.

  • 11:30 - 12:45
    Oltedal skole42 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    DKS organiserer transport tur-retur Veveriet.

Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Tirsdag 26. januar. 2021
  • Skåredalen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • En spurv og en divaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutt
  • Tirsdag 26. januar. 2021
  • Lurahammaren ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Dei reisandeKulturarv
  • Onsdag 27. januar. 2021
  • Sauda ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Sauda ungdomsskule45 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne verkstaden er for det klassetrinnet som jobbar med kompetansemålet i samfunnsfag om å "gjere greie for fornorsking av samane og dei nasjonale minoritetane og uretten dei har vore utsette for, og reflektere over kva konsekvensar det har hatt og har på individ- og samfunnsnivå." Skulen vel ut det klassetrinnet som jobbar med dette kompetansemålet.

  • 11:30 - 13:30
    Sauda ungdomsskule45 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne verkstaden er for det klassetrinnet som jobbar med kompetansemålet i samfunnsfag om å "gjere greie for fornorsking av samane og dei nasjonale minoritetane og uretten dei har vore utsette for, og reflektere over kva konsekvensar det har hatt og har på individ- og samfunnsnivå." Skulen vel ut det klassetrinnet som jobbar med dette kompetansemålet.

Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Onsdag 27. januar. 2021
  • Røyneberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Røyneberg skole24 deltakere: 4. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Røyneberg skole24 deltakere: 4. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UbåtScenekunst
  • Varighet:
  • Onsdag 27. januar. 2021
  • Veveriet
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:45
    Ålgård skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:45
    Ålgård skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • En spurv og en divaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutt
  • Onsdag 27. januar. 2021
  • Skeiene ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Skeiene ungdomsskole131 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Tre forestillinger etter avtale. Klokkeslett avtales nærmere mellom skole - utøvere.

  • 11:30 - 12:15
    Figgjo barne- og ungdomsskole35 deltakere: 8. trinn
    Skeiene ungdomsskole131 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Vi avtaler nærmere ang. om elevene fra Figgjo skal få være med på forestillinga på Skeiene.

  • 12:45 - 13:30
    Skeiene ungdomsskole131 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Onsdag 27. januar. 2021
  • Vikedal skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Vikedal skule42 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Vikedal skule42 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Sand skule69 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne verkstaden er for det klassetrinnet som jobbar med kompetansemålet i samfunnsfag om å "gjere greie for fornorsking av samane og dei nasjonale minoritetane og uretten dei har vore utsette for, og reflektere over kva konsekvensar det har hatt og har på individ- og samfunnsnivå." Skulen vel ut det klassetrinnet som jobbar med dette kompetansemålet.

  • 11:30 - 13:30
    Sand skule69 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne verkstaden er for det klassetrinnet som jobbar med kompetansemålet i samfunnsfag om å "gjere greie for fornorsking av samane og dei nasjonale minoritetane og uretten dei har vore utsette for, og reflektere over kva konsekvensar det har hatt og har på individ- og samfunnsnivå." Skulen vel ut det klassetrinnet som jobbar med dette kompetansemålet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UbåtScenekunst
  • Varighet:
  • Torsdag 28. januar. 2021
  • Veveriet
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:45
    Bærland skole53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    DKS organiserer transport tur-retur Veveriet.

  • 11:30 - 12:45
    Dirdal skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    DKS organiserer transport tur-retur Veveriet.

Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Torsdag 28. januar. 2021
  • Ølen skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Ølen skule46 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Ølen skule46 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • En spurv og en divaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutt
  • Torsdag 28. januar. 2021
  • Øygard ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Dei reisandeKulturarv
  • Fredag 29. januar. 2021
  • Nesflaten skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Nesflaten skule7 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne verkstaden er for det klassetrinnet som jobbar med kompetansemålet i samfunnsfag om å "gjere greie for fornorsking av samane og dei nasjonale minoritetane og uretten dei har vore utsette for, og reflektere over kva konsekvensar det har hatt og har på individ- og samfunnsnivå." Skulen vel ut det klassetrinnet som jobbar med dette kompetansemålet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UbåtScenekunst
  • Varighet:
  • Fredag 29. januar. 2021
  • Veveriet
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:45
    Bærland skole53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    DKS organiserer transport tur-retur Veveriet.

  • 11:30 - 12:45
    Bærland skole53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    DKS organiserer transport tur-retur Veveriet.

Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Fredag 29. januar. 2021
  • Danielsen Ungdomsskole Haugesund
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • En spurv og en divaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutt
  • Fredag 29. januar. 2021
  • Øygard ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 1. februar. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bokn skule64 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Dei reisandeKulturarv
  • Mandag 1. februar. 2021
  • Hjelmeland skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Hjelmeland skule 54 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne verkstaden er for det klassetrinnet som jobbar med kompetansemålet i samfunnsfag om å "gjere greie for fornorsking av samane og dei nasjonale minoritetane og uretten dei har vore utsette for, og reflektere over kva konsekvensar det har hatt og har på individ- og samfunnsnivå." Skulen vel ut det klassetrinnet som jobbar med dette kompetansemålet.

  • 11:30 - 13:30
    Hjelmeland skule 54 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne verkstaden er for det klassetrinnet som jobbar med kompetansemålet i samfunnsfag om å "gjere greie for fornorsking av samane og dei nasjonale minoritetane og uretten dei har vore utsette for, og reflektere over kva konsekvensar det har hatt og har på individ- og samfunnsnivå." Skulen vel ut det klassetrinnet som jobbar med dette kompetansemålet.

Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Mandag 1. februar. 2021
  • Grannes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Grannes skole31 deltakere: 1. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UbåtScenekunst
  • Varighet:
  • Mandag 1. februar. 2021
  • Solås skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:45
    Solås skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Søndag 31. januar opprigg Solås skole.

  • 11:30 - 12:45
    Solås skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Smeaheia skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Smeaheia skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 2. februar. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 2. februar. 2021
  • Rossabø skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Tirsdag 2. februar. 2021
  • Grannes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Grannes skole31 deltakere: 2. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Grannes skole33 deltakere: 3. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UbåtScenekunst
  • Varighet:
  • Tirsdag 2. februar. 2021
  • Solås skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:45
    Solås skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:45
    Solås skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Smeaheia skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Smeaheia skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 3. februar. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Førre skole128 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Førre skole128 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Onsdag 3. februar. 2021
  • Grannes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Grannes skole22 deltakere: 4. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Grannes skole22 deltakere: 4. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 3. februar. 2021
  • Rossabø skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Sviland skole68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Karmsund videregående skole65 deltakere: VG1, VG2, VG3

    VG4 påbygg,
    ​​​​​​​ikke mandager eller fredager.
    ​​​​​​​Tirsdager: elevene går kl 1120 - arrangement må skjed mellom 0805 - 1100

Torsdag 4. februar. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Straumen skule94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 4. februar. 2021
  • Rossabø skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UbåtScenekunst
  • Varighet:
  • Torsdag 4. februar. 2021
  • Tu skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:45
    Horpestad skule58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    DKS organiserer transport tur-retur Tu skule.

  • 11:30 - 12:45
    Tu skule 46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Sviland skole68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 5. februar. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Grinde skule106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Grinde skule106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Førland skule80 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 5. februar. 2021
  • Rossabø skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UbåtScenekunst
  • Varighet:
  • Fredag 5. februar. 2021
  • Tu skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:45
    Tu skule 46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:45
    Tu skule 46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 8. februar. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Ølen skule157 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vågen skule94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Mandag 8. februar. 2021
  • Sande skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Sande skole22 deltakere: 3. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Sande skole17 deltakere: 4. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Mandag 8. februar. 2021
  • Dysjaland skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Dysjaland skule17 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Dysjaland skule17 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 9. februar. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bjoa skule29 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vik skule38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Tirsdag 9. februar. 2021
  • Storevarden skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Storevarden skole24 deltakere: 3. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Storevarden skole24 deltakere: 3. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Tirsdag 9. februar. 2021
  • Dysjaland skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Dysjaland skule17 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Dysjaland skule17 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 10. februar. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vats skule103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sandeid skule101 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Eigerøy skole133 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Fister skule28 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Grøne Bråden skole133 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Helleland skole23 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Hellvik skole37 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Hjelmeland skule 56 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Husabø skole143 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Nordre Strand skole39 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Rundevoll skole102 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Årdal skule31 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    DKS ordner busstransport. De vil bli kontakta av busselskapet mokre veker i forkant av konsert for å avtala nærare tid og stad.

  • 11:30
    Bjørheimsbygd skule192 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Fjelltun skole337 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    KFskolen-Jørpeland42 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Tau skole162 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Tryggheim Strand23 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    DKS ordner busstransport. De vil bli kontakta av busselskapet mokre veker i forkant av konsert for å avtala nærare tid og stad.

    KFskolen er ført opp her, kan bli endring av dato.

Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Onsdag 10. februar. 2021
  • Dysjaland skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Dysjaland skule17 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Dysjaland skule17 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Torsdag 11. februar. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skjold skule86 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Skjold skule86 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Bjerkreim skule52 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Bø skule191 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Heskestad skule15 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Kiellands Minde skole17 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Motland skule193 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sokndal skole161 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vikeså skule78 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    DKS ordner busstransport. De vil bli kontakta av busselskapet mokre veker i forkant av konsert for å avtala nærare tid og stad.

  • 11:30
    Frøyland skule177 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Høyland skule66 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Ogna skule62 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Varhaug skule232 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vigrestad storskule142 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    DKS ordner busstransport. De vil bli kontakta av busselskapet mokre veker i forkant av konsert for å avtala nærare tid og stad.

Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Torsdag 11. februar. 2021
  • Dysjaland skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Dysjaland skule17 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Dysjaland skule17 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Fredag 12. februar. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vikedal skule72 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Imsland skule21 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Bryne skule226 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Hognestad skule42 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Lye skule117 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Nygård barneskole102 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Rosseland skule252 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Undheim skule48 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    DKS ordner busstransport. De vil bli kontakta av busselskapet mokre veker i forkant av konsert for å avtala nærare tid og stad.

    Nygård er satt inn her foreløpig kan bli endringer på dato.

Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Fredag 12. februar. 2021
  • Dysjaland skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Dysjaland skule17 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

    Trenger skolen denne dagen også?

  • 12:00 - 13:15
    Dysjaland skule17 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

    Trenger skolen denne dagen også?

Mandag 15. februar. 2021
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Mandag 15. februar. 2021
  • Grødem skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Grødem skole28 deltakere: 3. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Grødem skole28 deltakere: 3. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Mandag 15. februar. 2021
  • Tananger ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Tananger ungdomsskole16 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Tananger ungdomsskole16 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Sandnes friskole67 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 16. februar. 2021
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Tirsdag 16. februar. 2021
  • Grødem skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Grødem skole28 deltakere: 4. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Grødem skole28 deltakere: 4. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Tirsdag 16. februar. 2021
  • Tananger ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Tananger ungdomsskole16 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Tananger ungdomsskole16 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Stangeland skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Stangeland skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    St.Olav videregående skole75 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Enten Vg1 eller Vg2, avhengig av hvilke andre produksjoner vi får.
    ​​​​​​​Studietimer tirsdager og torsdager 1200-1245 er fint, men andre tider passer også.

  • 11:30 - 12:30
    St.Olav videregående skole75 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Enten Vg1 eller Vg2, avhengig av hvilke andre produksjoner vi får.
    ​​​​​​​Studietimer tirsdager og torsdager 1200-1245 er fint, men andre tider passer også.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 17. februar. 2021
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Onsdag 17. februar. 2021
  • Harestad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Harestad skole23 deltakere: 1. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Harestad skole23 deltakere: 1. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Onsdag 17. februar. 2021
  • Tananger ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Tananger ungdomsskole16 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Tananger ungdomsskole16 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Stangeland skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Stangeland skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    St.Olav videregående skole75 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Enten Vg1 eller Vg2, avhengig av hvilke andre produksjoner vi får.
    ​​​​​​​Studietimer tirsdager og torsdager 1200-1245 er fint, men andre tider passer også.

  • 12:00 - 13:00
    St.Olav videregående skole75 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Enten Vg1 eller Vg2, avhengig av hvilke andre produksjoner vi får.
    ​​​​​​​Studietimer tirsdager og torsdager 1200-1245 er fint, men andre tider passer også.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 18. februar. 2021
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Torsdag 18. februar. 2021
  • Harestad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Harestad skole23 deltakere: 1. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Harestad skole23 deltakere: 2. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Torsdag 18. februar. 2021
  • Tananger ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Tananger ungdomsskole16 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Tananger ungdomsskole16 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Stangeland skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 19. februar. 2021
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Fredag 19. februar. 2021
  • Harestad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Harestad skole23 deltakere: 2. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Harestad skole23 deltakere: 2. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Fredag 19. februar. 2021
  • Tananger ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Tananger ungdomsskole16 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Tananger ungdomsskole16 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 22. februar. 2021
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Mandag 22. februar. 2021
  • St.Olav videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:10 - 09:40
    St.Olav videregående skole50 deltakere: VG1, VG2, VG3

    "Breddeidrett, IB-elever og så mange kroppsøvingsklasser som mulig". Tidspunkta i turnéplanen er etter ønske frå skulen.

  • 12:00 - 13:30
    St.Olav videregående skole50 deltakere: VG1, VG2, VG3

    "Breddeidrett, IB-elever og så mange kroppsøvingsklasser som mulig". Tidspunkta i turnéplanen er etter ønske frå skulen.

Produksjonsinformasjon
  • Spør en forfatterLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 22. februar. 2021
  • Skadberg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Mandag 22. februar. 2021
  • Harestad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Harestad skole20 deltakere: 3. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Harestad skole20 deltakere: 3. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Mandag 22. februar. 2021
  • Tananger ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Tananger ungdomsskole16 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Tananger ungdomsskole16 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Sørbø skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 23. februar. 2021
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Tirsdag 23. februar. 2021
  • St.Olav videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:10 - 09:40
    St.Olav videregående skole50 deltakere: VG1, VG2, VG3

    "Breddeidrett, IB-elever og så mange kroppsøvingsklasser som mulig". Tidspunkta i turnéplanen er etter ønske frå skulen.

  • 12:45 - 14:15
    St.Olav videregående skole50 deltakere: VG1, VG2, VG3

    "Breddeidrett, IB-elever og så mange kroppsøvingsklasser som mulig". Tidspunkta i turnéplanen er etter ønske frå skulen.

Produksjonsinformasjon
  • Spør en forfatterLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 23. februar. 2021
  • Skadberg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Tirsdag 23. februar. 2021
  • Harestad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Harestad skole20 deltakere: 3. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Harestad skole21 deltakere: 4. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Tirsdag 23. februar. 2021
  • Bærland skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Bærland skole30 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. Klassen kan koma ned på Biblioteket omdei vil, elles kjem bibliotekar Helene Nord-Varhaug til skulen. Skulen kan avtala dette direkte med Helene. 60 min

Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Tirsdag 23. februar. 2021
  • Tananger ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Tananger ungdomsskole16 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Tananger ungdomsskole16 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Sørbø skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Sørbø skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Tirsdag 23. februar. 2021
  • Solås skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Solås skole30 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. Klassen kan koma ned på Biblioteket omdei vil, elles kjem bibliotekar Helene Nord-Varhaug til skulen. Skulen kan avtala dette direkte med Helene. 60 min

Onsdag 24. februar. 2021
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Onsdag 24. februar. 2021
  • St.Olav videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:10 - 09:40
    St.Olav videregående skole50 deltakere: VG1, VG2, VG3

    ""Breddeidrett, IB-elever og så mange kroppsøvingsklasser som mulig". Tidspunkta i turnéplanen er etter ønske frå skulen.

  • 12:00 - 13:30
    St.Olav videregående skole50 deltakere: VG1, VG2, VG3

    "Breddeidrett, IB-elever og så mange kroppsøvingsklasser som mulig". Tidspunkta i turnéplanen er etter ønske frå skulen.

Produksjonsinformasjon
  • Spør en forfatterLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 24. februar. 2021
  • Skadberg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Onsdag 24. februar. 2021
  • Harestad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Harestad skole21 deltakere: 4. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Harestad skole21 deltakere: 4. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Onsdag 24. februar. 2021
  • Ålgård skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Ålgård skole30 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. Klassen kan koma ned på Biblioteket omdei vil, elles kjem bibliotekar Helene Nord-Varhaug til skulen. Skulen kan avtala dette direkte med Helene. 60 min

Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Onsdag 24. februar. 2021
  • Kvitsøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Kvitsøy skole14 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Sørbø skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Sørbø skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 25. februar. 2021
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Torsdag 25. februar. 2021
  • St.Olav videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:10 - 09:40
    St.Olav videregående skole50 deltakere: VG1, VG2, VG3

    "Breddeidrett, IB-elever og så mange kroppsøvingsklasser som mulig". Tidspunkta i turnéplanen er etter ønske frå skulen.

  • 12:45 - 14:15
    St.Olav videregående skole50 deltakere: VG1, VG2, VG3

    "Breddeidrett, IB-elever og så mange kroppsøvingsklasser som mulig". Tidspunkta i turnéplanen er etter ønske frå skulen.

Produksjonsinformasjon
  • Spør en forfatterLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 25. februar. 2021
  • Skadberg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Torsdag 25. februar. 2021
  • Kvitsøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Kvitsøy skole6 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    45 minuttar formidling for 1 & 2 trinn

  • 11:00 - 11:45
    Kvitsøy skole8 deltakere: 3. trinn, 4. trinn

    90 minuttar formidling for 3 & 4 trinn

Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Torsdag 25. februar. 2021
  • Dirdal skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Dirdal skole19 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. 60 min


Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Torsdag 25. februar. 2021
  • Sola ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Tryggheim Forus91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Torsdag 25. februar. 2021
  • Oltedal skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Oltedal skole13 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. 60 min


Fredag 26. februar. 2021
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Fredag 26. februar. 2021
  • St.Olav videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:10 - 09:40
    St.Olav videregående skole50 deltakere: VG1, VG2, VG3

    "Breddeidrett, IB-elever og så mange kroppsøvingsklasser som mulig". Tidspunkta i turnéplanen er etter ønske frå skulen.

  • 12:00 - 13:30
    St.Olav videregående skole50 deltakere: VG1, VG2, VG3

    "Breddeidrett, IB-elever og så mange kroppsøvingsklasser som mulig". Tidspunkta i turnéplanen er etter ønske frå skulen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Håland skole33 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:45
    Håland skole33 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Håland skole33 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Fredag 26. februar. 2021
  • Bærland skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Bærland skole40 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. Klassen kan koma ned på Biblioteket omdei vil, elles kjem bibliotekar Helene Nord-Varhaug til skulen. Skulen kan avtala dette direkte med Helene. 60 min

Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Fredag 26. februar. 2021
  • Sola ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Fredag 26. februar. 2021
  • Solås skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Solås skole55 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. Klassen kan koma ned på Biblioteket omdei vil, elles kjem bibliotekar Helene Nord-Varhaug til skulen. Skulen kan avtala dette direkte med Helene. 60 min

Mandag 8. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 8. mars. 2021
  • Skadberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Skadberg skole133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:10 - 11:50
    Skadberg skole133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Circo HerenciaScenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 8. mars. 2021
  • Bø skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Bø skule136 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00
    Bø skule136 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 9. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Grannes skole34 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:45
    Grannes skole34 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Grannes skole34 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Tirsdag 9. mars. 2021
  • Bærland skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Bærland skole40 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. Klassen kan koma ned på Biblioteket omdei vil, elles kjem bibliotekar Helene Nord-Varhaug til skulen. Skulen kan avtala dette direkte med Helene. 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 9. mars. 2021
  • Skadberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Skadberg skole133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Skadberg skole133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Tirsdag 9. mars. 2021
  • Sola ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
  • Circo HerenciaScenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 9. mars. 2021
  • Høyland skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Høyland skule57 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Tirsdag 9. mars. 2021
  • Solås skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Solås skole55 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. Klassen kan koma ned på Biblioteket omdei vil, elles kjem bibliotekar Helene Nord-Varhaug til skulen. Skulen kan avtala dette direkte med Helene. 60 min

Onsdag 10. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Røvær skole6 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Onsdag 10. mars. 2021
  • Ålgård skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Ålgård skole65 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. Klassen kan koma ned på Biblioteket omdei vil, elles kjem bibliotekar Helene Nord-Varhaug til skulen. Skulen kan avtala dette direkte med Helene. 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 10. mars. 2021
  • Håland skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Håland skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Håland skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Onsdag 10. mars. 2021
  • Sola ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
  • Circo HerenciaScenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 10. mars. 2021
  • Motland skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Motland skule102 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00
    Motland skule102 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Hellvik skole29 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:50
    Ogna skule84 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Torsdag 11. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Torsdag 11. mars. 2021
  • Dirdal skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Dirdal skole19 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 11. mars. 2021
  • Storevarden skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Storevarden skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Storevarden skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Storevarden skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Torsdag 11. mars. 2021
  • Sola ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
  • Circo HerenciaScenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 11. mars. 2021
  • Varhaug skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Varhaug skule147 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00
    Varhaug skule147 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Solvang skole22 deltakere: 1. trinn
  • 10:30
    Solvang skole22 deltakere: 1. trinn
  • 11:15
    Solvang skole142 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15
    Solvang skole142 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Torsdag 11. mars. 2021
  • Oltedal skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Oltedal skole13 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:50
    Sokndal skole136 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Fredag 12. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 12. mars. 2021
  • Sola skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Sola skole115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Fredag 12. mars. 2021
  • Bærland skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Bærland skole150 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Bokbad for heile mellomtrinnet på Veveriet. Elevane som skal halda bokbad møter ein  god time i forkant.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Fredag 12. mars. 2021
  • Sola ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
  • Circo HerenciaScenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 12. mars. 2021
  • Ogna skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Ogna skule118 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Vikeså skule130 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 15. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Mandag 15. mars. 2021
  • Gand videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Mandag 15. mars. 2021
  • Sola ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
  • Circo HerenciaScenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 15. mars. 2021
  • Vigrestad skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Oltedal skole38 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • En spurv og en divaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutt
  • Mandag 15. mars. 2021
  • Tananger ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:50
    Dirdal skole40 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Tirsdag 16. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Tirsdag 16. mars. 2021
  • Stavanger katedralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Tirsdag 16. mars. 2021
  • Gand videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Tirsdag 16. mars. 2021
  • Solås skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Solås skole173 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Bokbad for heile mellomtrinnet på Veveriet. Elevane som skal halda bokbad møter ein  god time i forkant.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Tirsdag 16. mars. 2021
  • Sola ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
  • Circo HerenciaScenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 16. mars. 2021
  • Bryne skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Bryne skule140 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00
    Bryne skule140 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Grødem skole159 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Tirsdag 16. mars. 2021
  • Godalen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 17. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Onsdag 17. mars. 2021
  • Gand videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 17. mars. 2021
  • Saltveit skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Onsdag 17. mars. 2021
  • Sola ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
  • Circo HerenciaScenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 17. mars. 2021
  • Frøyland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Orre skule24 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Kan elevene ha konserten på en annen skole?

Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Onsdag 17. mars. 2021
  • Karmsund videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:50
    Orstad skule79 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Torsdag 18. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Torsdag 18. mars. 2021
  • Vågen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 18. mars. 2021
  • Saltveit skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Torsdag 18. mars. 2021
  • Oltedal skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Oltedal skole13 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Torsdag 18. mars. 2021
  • Sola ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
  • Circo HerenciaScenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 18. mars. 2021
  • Hognestad skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Torsdag 18. mars. 2021
  • Karmsund videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • En spurv og en divaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutt
  • Torsdag 18. mars. 2021
  • Dysjaland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Torsdag 18. mars. 2021
  • Dirdal skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Dirdal skole19 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. 60 min

Fredag 19. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Fredag 19. mars. 2021
  • Vågen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Fredag 19. mars. 2021
  • Ålgård skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Ålgård skole65 deltakere: 6. trinn

    Førebuingar til bokbad med ein klasse. 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:45
    Vatneli skole14 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Fredag 19. mars. 2021
  • Sola ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
  • Circo HerenciaScenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 19. mars. 2021
  • Lye skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Lye skule82 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00
    Lye skule82 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Fredag 19. mars. 2021
  • Karmsund videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Goa skole100 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Mandag 22. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Mandag 22. mars. 2021
  • Vardafjell videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Mandag 22. mars. 2021
  • Sola ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
  • Circo HerenciaScenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 22. mars. 2021
  • Rosseland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 23. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Utsira skole3 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Tirsdag 23. mars. 2021
  • Oltedal skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Oltedal skole45 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Bokbad for heile mellomtrinnet. Elevane som skal halda bokbad møter ein god time i forkant.

Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Tirsdag 23. mars. 2021
  • Sola ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
  • Circo HerenciaScenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 23. mars. 2021
  • Undheim skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Undheim skule55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Tirsdag 23. mars. 2021
  • Kopervik videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 24. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Onsdag 24. mars. 2021
  • Sola ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Onsdag 24. mars. 2021
  • Ølen vidaregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 25. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Torsdag 25. mars. 2021
  • Dirdal skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Dirdal skole45 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Bokbad for heile mellomtrinnet. Elevane som skal halda bokbad møter ein god time i forkant.

Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Torsdag 25. mars. 2021
  • Sola ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Torsdag 25. mars. 2021
  • Skeisvang Videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 26. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Hellvik skole14 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 11:30 - 13:00
    Hellvik skole14 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BarnebokbadLitteratur
  • Varighet: Tre samtaler med Vilde eller Hilde i klasserom pluss felles bokbad for hele skolen med forfatter.
  • Fredag 26. mars. 2021
  • Ålgård skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Ålgård skole172 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Bokbad for heile mellomtrinnet på Veveriet. Elevane som skal halda bokbad møter ein  god time i forkant.

Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Fredag 26. mars. 2021
  • Sola ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

  • 12:00 - 13:15
    Sola ungdomsskole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merk: på denne produksjonen ønsker vi maks 18 elever per formidling.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Fredag 26. mars. 2021
  • Skeisvang Videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 7. april. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 8. april. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • En spurv og en divaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutt
  • Torsdag 8. april. 2021
  • Sola ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 9. april. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • En spurv og en divaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutt
  • Fredag 9. april. 2021
  • Sola ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 12. april. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 12. april. 2021
  • Skåredalen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:45
    Vanvik skule6 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 13. april. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 13. april. 2021
  • Skåredalen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Risvoll skule23 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Risvoll skule23 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 12:00
    Dirdal skole40 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Onsdag 14. april. 2021
Produksjonsinformasjon